سوالات متداول

اطلاعات حمل ونقل و ارسال کالا

چه مدت زمان طول می کشد تا کالا بدست مشتری برسد ؟

بسته به نوع ارسال کالا مدت زمانی که طول می کشد کالا ها بدست مشتریان عزیز برسد فرق میکند.سفارشات تهران که با پیک ارسال می شوند ظرف مدت 2 تا 3 ساعت بدست مشتریان میرسد ،البته باید برخی موارد همچون ترافیک رانیز در نظر داشت. زمان ارسال با پست سریعتر بوده و از24 ساعت تا 72 ساعت کاری درمراکز استانها و شهرهای بزرگ می باشد .همچنین ارسال کالا وسفارشات بوسیله باربری به طورمتوسط بین 2 تا 4 روززمان میبرد.

ارسال کالا چگونه انجام میگیرد؟

معمولا ارسال سفارشات به چند روش انجام می شود. در صورت حضور گیرنده در محدوده شهر تهران ، ارسال کالاهای خریداری شده معمولا با پیک موتوری و یا سامانه های جایجایی بارهمچون اسنپ ، الو پیک و …  انجام خواهد شد .برای شهرستانها ارسال توسط پست وباربری جزمطمئن ‌ترین راه‌های ارسال  تجهیزات خریداری شده است .همچنین بمنظورارسال سریع و مطمئن، ارسال کالا توسط تیپاکس بهترین گزینه می باشد .

آیا امکان پیگیری سفارشات فراهم است ؟

در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انجام میگیرد کد پیگیری مرسوله به مشتریان داده شده و میتوانند مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس http://newtracking.post.ir پیگیری نمایند. همچنین در ارسال از طریق باربری ، مشتریان عزیز می توانند با استفاده از شماره بارنامه محموله خود را در باربری شهر مقصد پیگیری نمایند.

روشهای پرداخت وجه چگونه هستند ؟

مشتریان عزیز می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حسابهای ذکر شده درپایین واریزو یا به کارت‌های قید شده دراین قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های  ATM(عابر بانک) ، اپلیکیشنهای همراه بانک و یا کارت به کارت بصورت اینترنتی استفاده نمود .

شماره حساب بانک ملت : 4115026093
شماره کارت بانک ملت: 0435 0202 3379 6104
شماره شبا بانک ملت :
بنام:  آقای امین واحدی
شماره حساب بانک ملی:  0305535820001

شماره کارت بانک ملی :9401 3379 9974 6037
شماره شبا بانک ملی:
بنام:  آقای امین واحدی

لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق ، تصویر فیش واریزی را از طریق یکی از روش های زیر برای ما ارسال بفرمایید:
ارسال به آدرس ایمیل
ارسال به شماره تلگرام  09120686386

پس از تسویه حساب ، کالا توسط برقین از طریق پست ، تیپاکس ویا ترمینال ها و باربری برای مشتریان محترم ارسال میگردد .هزینه ارسال تا باربری و ترمینال برعهده مشتری می باشد .