درباره ما

برقین یک سایت جامع درزمینه فروش دربهای اتوماتیک و سیستم های حفاظتی بوده که طیف وسیعی از کالاها را ارائه می دهد.ازجمله محصولات این سایت می توان به انواع راهبندهای اتوماتیک ، جک های پارگینگی بازویی ، جک های اتوماتیک ریلی ، انواع موتورهای کرکره برقی و لوازم جانبی آنها اشاره داشت. با توکل به خداوند متعال و پایبندی به اصول و تعهدات اخلاقی می کوشیم تا رضایت شما عزیزان را جلب نموده و همراهی همیشگیتان را حفظ نماییم. درراستای رسیدن به اهداف خود پذیرای نظرات مفید و ارزنده شما هستیم .

اهداف و تعهدات ما     

ارائه مشخصات فنی کامل از تمامی محصولات ، دادن مشاوره و راهنمایی به مشتریان و کاربران عزیز بمنظورانتخاب بهترین گزینه و عرضه انواع تولیدات با کیفیت داخلی و خارجی با قیمتهای شفاف و نیزارسال کالا درسریعترین زمان ممکن از جمله تعهدات و اهداف این مجموعه می باشد .

آنچه واقعا میخواهیم     

در این سایت برآنیم تا با دادن اطلاعات دقیق و کاربردی منطبق با فناوری های روز دنیا بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و محصولات الکترونیکی ، سیستمهای کنترل تردد ، دربهای اتوماتیک و لوازم جانبی مربوطه را معرفی و ارائه نماییم تا امکان بررسی و انتخاب محصول ، دقیقاً بر اساس نیاز و سلیقه شما عزیزان فراهم باشد .

تاریخچه فعالیت

تاریخچه فعالیت 

گروه برقین کارخود را در ابتدا با نصب انواع دربهای اتوماتیک آغاز کرده و باگسترش فعالیت پس ازگذشت نزدیک به یک دهه ، با پشتوانه نیروهای جوان ، خلاق و البته با تجربه تلاش نموده تا بهترین خدمت رسانی را جهت فروش و ارائه انواع محصولات داشته باشد .